Ο Best 92.6 είναι ένας ελληνικός ραδιοφωνικός σταθμός που εκπέμπει στη συχνότητα 92.6. Είναι ο κορυφαίος ραδιοφωνικός σταθμός εναλλακτικής και ηλεκτρονικής μουσικής. Διατηρεί πίστη στη μουσική της κουλτούρα, αναζητώντας τον καλύτερο ήχο, τους νέους ήχους και τα καλύτερα τραγούδια από όλα τα είδη μουσικής

Περιγραφή: "Μιλάμε την ίδια γλώσσα, ακούμε την ίδια μουσική, είμαστε παρέα, BE ONE OF US..."

Γλώσσες: Ελληνική.

Μορφή παράστασης: Adult hits.

Ημερομηνία: 11.09.2001


Προγράμματα

  • Πάνος Λάκατζης Πάνος Λάκατζης ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 07:00-08:00
  • Θεοδόσης Μίχος - ¨Εφη Αλεβίζου Θεοδόσης Μίχος - ¨Εφη Αλεβίζου ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 08:00-10:00
  • Μαρία Παπιδάκη Μαρία Παπιδάκη ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 10:00-12:00
  • Κώστας Γιαννακίδης Κώστας Γιαννακίδης ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 12:00-14:00
  • Άννα Αναστασίου Άννα Αναστασίου ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 14:00-16:00
  • Δημήτρης Παπασπυρόπουλος Δημήτρης Παπασπυρόπουλος ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 16:00-18:00
  • Εύη Σιδηροπούλου Εύη Σιδηροπούλου ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 18:00-20:00
  • Νάντια Δρακούλα Νάντια Δρακούλα ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 20:00-21:00
  • Αλέξανδρος Χριστόπουλος Αλέξανδρος Χριστόπουλος ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 21:00-23:00
  • Κλεοπάτρα Φυντανίδου Κλεοπάτρα Φυντανίδου ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 23:00-01:00
  • Γιώργος Σεράγος Γιώργος Σεράγος ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 01:00-02:00
  • Δημήτρης Χαρίσης Δημήτρης Χαρίσης ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 02:00-04:00
  • Essen K Essen K ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 04:00-06:00
  • Best Music Best Music ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΆ: 06:00-08:00
  • Best Afterhours Best Afterhours ΤΡΙΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ: 02:00-04:00
  • AMX AMX Άννα Μαρία Χαροκόπου ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 0:00-01:00
  • G Pal G Pal Γιώργος Παλλήκαρης ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 01:00-02:00
  • Μπρουσιανός Βασίλης Μπρουσιανός Βασίλης Bruss ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 04:00-06:00
  • Best weekend music Best weekend music ΣΑΒΒΑΤΟ: 08:00-10:00
  • Κατερίνα Ανταλουδάκη Κατερίνα Ανταλουδάκη ΣΑΒΒΑΤΟ: 10:00-12:00
  • Τζοάν Τσακάκη Τζοάν Τσακάκη ΣΑΒΒΑΤΟ: 12:00-14:00
  • Γιώργος Μπίτσικας Γιώργος Μπίτσικας ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ: 14:00-16:00
  • Γιώργος Καρατζογιάννης Γιώργος Καρατζογιάννης ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ: 16:00-18:00
  • Γιάννης Χρυσογόνου Γιάννης Χρυσογόνου ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ: 18:00-20:00
  • Αδριανός Παπαδέας Αδριανός Παπαδέας ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ: 22:00-0:00
  • Sunny Boy Sunny Boy ΣΑΒΒΑΤΟ: 02:00-04:00
  • Στέλιος Μιχελακάκης(STEL) Στέλιος Μιχελακάκης(STEL) ΣΑΒΒΑΤΟ: 04:00-06:00
  • Fading Soul Fading Soul ΚΥΡΙΑΚΗ: 0:00-02:00

Παραγωγοί

  • ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΜΙΧΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΜΙΧΟΣ
  • ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΥΝΤΑΝΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΥΝΤΑΝΙΔΟΥ
  • ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ
  • Πάνος Λάκατζης Πάνος Λάκατζης
  • Άννα Αναστασίου Άννα Αναστασίου
  • Νάντια Δρακούλα Νάντια Δρακούλα
  • Έφη Αλεβίζου Έφη Αλεβίζου
  • Βαγγέλης Σαρρηγιάννης Βαγγέλης Σαρρηγιάννης
  • ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΑΠΠΑΔΕΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΑΠΠΑΔΕΑΣ
  • ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
  • ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΙΔΑΚΗ
  • ΕΥΗ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

Επαφές

Σχόλια